HAKKIMIZDA

hakkimizda-banner

AVRASYA GRUP

HAKKIMIZDA:

20 yılı aşkın sektör deneyimi, referansları ve iş deneyimleri ile saygınlığını kanıtlamış bir kuruluştur.
Arsa, Proje, İnşaat ve pazarlama ögelerini tek bir platformda toplayarak ürettiği projeler araziye değer katmakla kalmamış,her bir proje eşsiz bir yatırım aracı olarak hızla ve yüksek oranda değer kazanmıştır.
Müşterilerinden ve yatırımcılarından aldığı güven ve güç ile yoluna devam etmektedir.

Bugüne kadar hayata geçirdiği projelerin tümünde çocuklara güzel yarınlar bırakmak amacıyla çevreyle barışık, mavi ve yeşille iç içe doğal yaşam alanları sunmak birinci önceliktir. Her proje; konsepti, mimarisi, peyzajı ve sosyal donatılarıyla ayrı ayrı yorumlanmakta ve çevresiyle uyumlu olduğu için de yer aldığı alana değer katmaktadır.

Çevreye duyarlı ve topluma faydalı işler üretmek vizyonuyla faaliyetlerini yürüten Avrasya inşaat, fark yaratan projeleriyle Türkiye ekonomisine değer yaratmakta ve yatırımlarıyla bir dünya markası olma yolunda ilerlemektedir. Markalı konut sektöründe geniş bir yatırım hacmine sahip olan Avrasya hem yatırımını hem de yatırımcılarını gözeterek projelerini her zaman en doğru lokasyonda konumlandırmıştır. Aynı zamanda süregelen başarısını perçinlemek için sahip olduğu GÜVEN mottosunu her zaman gözetmiş sektörde "güven ve huzuru" temsil eden imzasını korumuştur.

Şirketimiz, inşaat sektöründe yirmi yılı aşkın deneyimin, ortaklarıyla ve müşterileriyle kurduğu duygusal bağın, projelerin lokasyon ve mimarisindeki seçiciliğinin ve özgün kurum kültürünün verdiği güçle inşaat şirketler arasında ön sıralarda yer almayı hedeflemektedir.

Hedefimiz, kuruluş ilkelerimiz ve değerlerimizi koruyarak, şirketimizin gücünü geleceğe taşımaktır.